Órganos de Goberno

Contido da páxina

Xunta Directiva

Presidente:

  • D.Mariano de Diego Hernández

Vicepresidente:

  • D.Pedro Mauricio Barato Trigueiro

Director xerente:

  • D.Jesús Mª Esarte Sola

Secretario:

  • D.Angel Vallejo Orte

Vogais:

  • D.ª Izaskun Alvarez Cuartero
  • D.ª María del Pilar Bustos Muñoz
  • D.José do Cavado Foxo
  • D.ª Maria Teresa Domingo Muñoz
  • D.Gonzalo Fernández Ibáñez
  • D.ª Ramona Fernández Kelly
  • D.ª Mireia García Fernández
  • D.Ramón González Gallardo
  • D.Ignacio Miguel-Romero de Olano
  • D.Carlos Morán Moya
  • D.ª Inmaculada Peiró Gómez
  • D.Rafael Pérez do Puerto Rodríguez
  • D.Enrique Sánchez González
  • D.ª Ana Isabel Serrano Rodríguez
  • D.Miguel Angel de Troia Roupeira

Representante dos Traballadores:

  • D.Hugo Sánchez García
  • D. Tomás Beas Pedraza\n(Suplente)

Órganos de Participación Institucional

Comisión de Control e Seguimento

Presidente:

  • D.Mariano de Diego Hernández

Asesor:

  • D.Angel Vallejo Orte

Vogais CEOE:

  • D.Juan José Alvarez Alcalde
  • D.Juan Antonio Garrido Ramiro

Secretario:

  • D.Jesús Mª Esarte Sola

Vogais UXT:

  • D.ª Estefania González Espiñenta
  • D.ª Piedad Hernández Galego
  • D.Jesús Sanz González

Vogais CCOO:

  • D.ª María Fe Xastre de Pedro
  • D.Jaime González Gómez

Comisión de Prestacións Especiais

Presidenta:

  • D.ª Pilar Losada Cirilo

Representación dos empresarios asociados:

  • D.Carlos Cano González
  • D.Ana Ávila Borjabad
  • D.José Manuel Angulo Angulo
  • D.ª Amanda Moreno Solana

Traballadores sociais:

  • D.ª Isabel Goicolea Serrano
  • D.Pablo García Ortega

Secretario:

  • D.José Luis Checa Martín

Directora de Traballo Social:

  • D.ª Lourdes Belda Aparicio

Uxt:

  • D.Pedro Cerezo Sancho
  • Dª. Angela Gallarda Adrada

CCOO:

  • D.ª Ana Isabel Rojas Martín
  • D.Vladimiro Pastor Gutiérrez

Órganos Estatutarios

Comisión Directiva

Presidente:

  • D.Mariano de Diego Hernández

Vicepresidente:

  • D.Pedro Mauricio Barato Trigueiro

Director xerente:

  • D.Jesús Mª Esarte Sola

Vogais:

  • D.ª María del Pilar Bustos Muñoz
  • D.Ignacio Miguel-Romero de Olano
  • D.ª Inmaculada Peiró Gómez
  • D.Enrique Sánchez González

Secretario:

  • D.Angel Vallejo Orte

Comisión de Auditoría

Presidente:

  • D.Mariano de Diego Hernández

Vicepresidente:

  • D.Pedro Mauricio Barato Trigueiro

Director xerente:

  • D.Jesús Mª Esarte Sola

Vogal:

  • D.ª Izaskun Álvarez Cuartero
  • D.Carlos Morán Moya
  • D.Rafael Pérez do Puerto Rodríguez
  • D.Miguel Angel de Troia Roupeira

Secretario:

  • D.Angel Vallejo Orte

Comisión de Nomeamentos e Retribucións

Presidente:

  • D.Mariano de Diego Hernández

Vicepresidente:

  • D.Pedro Mauricio Barato Trigueiro

Director xerente:

  • D.Jesús Mª Esarte Sola

Vogal:

  • D.ª María Teresa Domingo Muñoz
  • D.Gonzalo Fernández Ibáñez
  • D.ª Mireia García Fernández
  • D.Ramón González Gallardo

Secretario:

  • D.Angel Vallejo Orte